Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulých dní – 29. – 31.5. 2020Souhrn událostí uplynulých dní – 29. – 31.5. 2020
Agris

MŽP zatím odsouhlasilo 10 z 31 lokalit pro stavbu přehrad. Předseda svazu: Zemědělci si svou mlékárnu nyní kupovat nebudou. Hitparáda zdražování: Za které potraviny zaplatíme mnohem více než před rokem? Návrh zavést povinný podíl českých potravin v obchodech vyvolává velké spory.
Od pondělí startuje příjem žádostí do výzvy programu Podpory obnovy přirozených funkcí krajinyOd pondělí startuje příjem žádostí do výzvy programu Podpory obnovy přirozených funkcí krajiny
Ministerstvo životního prostředí

Další adaptační opatření pro zmírnění dopadů klimatické změny na vodní, nelesní a lesní ekosystémy mají zelenou. Od pondělí 1. června 2020 se otevírá příjem žádostí do nové výzvy pro předkládání žádostí o poskytnutí podpory v rámci programu Podpora obnovy přirozených funkcí krajiny.
Boj proti rostoucímu suchu. Obce hloubí vrty a zadržují dešťovou voduBoj proti rostoucímu suchu. Obce hloubí vrty a zadržují dešťovou vodu
Denik.cz

Nedostatek zdrojů pitné vody, který už několik let trápí řadu obcí na severu Čech, se snaží radnice řešit řadou preventivních opatření. Domácnosti napojené na vodovodní řad ale obavy mít nemusejí. Malečovský starosta Petr Kůstka potvrdil, že pět z deseti místních částí obce se nemůže spoléhat na vodovodní řad.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
 

Ze světa

Výpis článků na stránku ZPRÁVY - Ze světa

Stránky:  1  2  3  4

Stránky:  1  2  3  4

 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr