Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulých dní – 29. – 31.5. 2020Souhrn událostí uplynulých dní – 29. – 31.5. 2020
Agris

MŽP zatím odsouhlasilo 10 z 31 lokalit pro stavbu přehrad. Předseda svazu: Zemědělci si svou mlékárnu nyní kupovat nebudou. Hitparáda zdražování: Za které potraviny zaplatíme mnohem více než před rokem? Návrh zavést povinný podíl českých potravin v obchodech vyvolává velké spory.
Boj proti rostoucímu suchu. Obce hloubí vrty a zadržují dešťovou voduBoj proti rostoucímu suchu. Obce hloubí vrty a zadržují dešťovou vodu
Denik.cz

Nedostatek zdrojů pitné vody, který už několik let trápí řadu obcí na severu Čech, se snaží radnice řešit řadou preventivních opatření. Domácnosti napojené na vodovodní řad ale obavy mít nemusejí. Malečovský starosta Petr Kůstka potvrdil, že pět z deseti místních částí obce se nemůže spoléhat na vodovodní řad.
Projekt EUPHRESCO poskytl širší spolupráci v boji proti šíření škodlivých organismů i osvětu veřejnostiProjekt EUPHRESCO poskytl širší spolupráci v boji proti šíření škodlivých organismů i osvětu veřejnosti
ÚKZÚZ

V květnu proběhlo vyhodnocení projektu International Plant Sentinel Network spadající pod EUPHRESCO, kterého se zúčastnil i ÚKZÚZ v roli národní organizace pro ochranu rostlin v ČR. Pozitivně bylo hodnoceno zpracování řady odborných materiálů ze strany ÚKZÚZ, týkajících se škodlivých organismů pro potřeby botanických zahrad a arboret.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
 

Z domova

Stránky:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

TOP jalovic 2017
Jiří Andrýsek | 14:33:00, 19. 7. 2017

Stránky:  1  2  3  4  5  6  7  8  9

 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr