Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
TZ SVH: Prioritou vodního hospodářství musí být „Voda pro všechny“TZ SVH: Prioritou vodního hospodářství musí být „Voda pro všechny“
Ministerstvo životního prostředí

Pro vodohospodáře je prioritou zajistit dostatečné zdroje vody, propojování vodárenských i vodohospodářských soustav, včetně opatření podporující zadržování vody v krajině. Klíčovým tématem posledních let je sucho, shodují se ministři životního prostředí a zemědělství spolu se Svazem vodního hospodářství ČR (SVH) a Sdružením oboru vodovodů a kanalizací ČR (SOVAK).
Zima deficit srážek zmenšila, voda v krajině ale stále chybíZima deficit srážek zmenšila, voda v krajině ale stále chybí
novinky.cz

Letošní zima byla sice podle meteorologů bohatá na srážky, deficit podzemních vod se však doplnit nepodařilo. V hloubce do jednoho metru přetrvává deficit vláhy na 27 procentech území a pokud bude letošní jaro srážkově chudé jako v předchozích letech, může se sucho v některých oblastech projevit i na růstu vegetace.
Veterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potravinyVeterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potraviny
ČTK

Veterináři spolu s policisty a celníky kontrolují tržnici Sapa v Praze - Libuši. Zaměřují se na prodávané potraviny a kontrolují přijíždějící auta se zbožím. ČTK to řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Podle něj se na akci podílí 50 lidí od policie, celníků, Státní zemědělské a potravinářské inspekce a Státní veterinární správy.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Svaz>O svazu>Registrační poplatky
 

Registrační poplatky

Řádné členství

Jednorázový registrační poplatek při vstupu do Svazu chovatelů českého strakatého skotu je diferencován a byl stanoven v následující výši: 
 
 Pro fyzické osoby
Členský příspěvek u fyzických i právnických osob je roční ve výši: 5 000,-- Kč
 
 Pro právnické osoby
se stavem krav –do 50 ks500,-- Kč
51- 100 ks1 000,-- Kč
101-200 ks2 000,-- Kč
nad 201 ks5 000,-- Kč
 
Mimořádné členství
Členský příspěvek u fyzických i právnických osob je roční ve výši: 200,-- Kč
 
Členský registrační poplatek se hradí, v souladu se Stanovami Svazu chovatelů českého strakatého skotu a usnesením orgánů Svazu, bankovním převodem nebo poštovní poukázkou s uvedením účelu na účet u Komerční banky Praha, číslo účtu: 4448540257/0100.
Tento Finanční řád byl schválen členským shromážděním dne 30. března 2006 a tímto dnem vstupuje v platnost.
 
 
Reklama
Sano 2019
Mléčná farma roku
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr