Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne – 27.5. 2020Souhrn událostí uplynulého dne – 27.5. 2020
Agris

Terčem zlodějů se stávají včelstva, kterých je nyní nedostatek. Kdo sklidí ovoce? Zemědělci vyhlížejí zahraniční pracovníky, Čechům tato práce moc nevoní. Řetězce jsou proti povinnému podílu českých potravin na trhu. Na zmírnění dopadů kůrovcové kalamity za loňský rok je potřeba pro nestátní lesy zajistit 5,2 mld.
Čtvrtina restaurací neotevřela. Lidé se o své oblíbence bojí, moc do nich ale nechodíČtvrtina restaurací neotevřela. Lidé se o své oblíbence bojí, moc do nich ale nechodí
Aktuálně.cz

Po 73 dnech mohly restaurace v Česku otevřít své vnitřní prostory. Většina z nich se přitom musela rozhodnout, zda má cenu v nejistotě pokračovat, nebo se podnikání rovnou vzdát. Zatímco ještě v polovině května byli hospodští optimisté a podle průzkumu Plzeňského Prazdroje chtělo pokračovat 97,5 procenta oslovených hospod, podle nových údajů firmy Storyous po karanténě neotevřela čtvrtina podniků.
Pivex pokračuje v odloženém termínu, pivovary obměnily vzorkyPivex pokračuje v odloženém termínu, pivovary obměnily vzorky
ČTK

Druhé kolo degustací 28. ročníku soutěže balených piv Pivex se dnes uskutečnilo v odloženém termínu. Původně měli degustátoři hodnotit 53 vzorků od 13 pivovarů 19. března, termín byl ale zrušen kvůli opatřením proti šíření koronaviru.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Plemenná kniha
 

Plemenná kniha

Plemenná kniha (PK) českého strakatého skotu je vedena dle Řádu PK od roku 1994. Řád byl zpracován v souladu s příslušnými závaznými směrnicemi a rozhodnutími rady a komise Evropského společenství a vychází ze závěrů a doporučení mezinárodních sdružení chovatelů strakatého skotu, jejichž je Česká republika členem. Systém vedení PK vytváří předpoklady pro srovnatelnost i obecné uznávání výsledků a produktů domácího šlechtění, ale také pro mezinárodní výměnu genofondu. Účelem plemenné knihy, jejímž nositelem je Svaz chovatelů českého strakatého skotu, je cílevědomé a soustavné zdokonalování genetické úrovně celé strakaté populace tak, aby na každé úrovni chovu bylo dosahováno optimální výkonnosti plemene, jeho hospodárnosti a konkurenční schopnosti.
Průvodcem v poplatcích za úkony spojené se zápisem do PK je sazebník PK, který je součástí řádu PK.

 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr