Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
MŽP a Česká geologická služba se podílely na vzniku prvního globálního geoparku UNESCO ve Střední AmericeMŽP a Česká geologická služba se podílely na vzniku prvního globálního geoparku UNESCO ve Střední Americe
Ministerstvo životního prostředí

Kaňon řeky Rio Coco v Nikaragui, jehož přírodní a kulturní dědictví objevila Česká geologická služba, byl dnes jako první ve Střední Americe vyhlášen globálním geoparkem UNESCO. Jeho globální význam potvrdilo 209. zasedání Výkonné rady UNESCO v Paříži. Na vzniku geoparku se významným způsobem podílelo Ministerstvo životního prostředí a Česká geologická služba.
Pivo, víno, maso, ovoce. Zdražování v Česku nabírá na rychlostiPivo, víno, maso, ovoce. Zdražování v Česku nabírá na rychlosti
novinky.cz

Zdražování v Česku a snižování hodnoty úspor zase nabralo na rychlosti. V červnu spotřebitelské ceny vzrostly meziročně o 3,3 procenta, ve srovnání s květnem potom poskočily o 0,6 procenta. K červnovému meziročnímu růstu inflace přispěly nejvíce ceny potravin, bydlení, ale také dražší alkohol a tabák.
OSN: Sýrii hrozí poprvé od začátku války nedostatek chlebaOSN: Sýrii hrozí poprvé od začátku války nedostatek chleba
ČTK

Poprvé od začátku občanské války v roce 2011 hrozí Sýrii vážný nedostatek základní potraviny - chleba. Podle dnešní zprávy agentury Reuters ohrozí narušení dotovaného zásobování chlebem vládu i obyvatele.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>ZMĚNA KORESPONDENČNÍ ADRESY SVAZU
 

ZMĚNA KORESPONDENČNÍ ADRESY SVAZU

Dovolujeme si Vás upozornit na změnu korespondenční adresy. Po přestěhování sekretariátu Svazu a společnosti CATTLE MARKET s.r.o. do nového vlastního zázemí dochází ke změně korespondenčních údajů.

Telefonní i faxová čísla zůstávají nezměněna. Pro korespondenci používejte prosím adresu:
 
Svaz chovatelů českého strakatého skotu
Radešínská Svratka 193
592 33 Radešínská Svratka
 
resp.
 
CATTLE MARKET s.r.o.
Radešínská Svratka 193
592 33 Radešínská Svratka
 
 
sidlo_prijezd
sidlo_front

Publikováno: 10. 6. 2014
Počet přečtení: 19298×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr