Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne – 10.8. 2020Souhrn událostí uplynulého dne – 10.8. 2020
Agris

Včelaři mají nejhorší rok za 20 let. Medu je málo, lesní téměř nebude. Investiční vína odolala i koronaviru. Vzácné lahve nesou víc než diamanty. Řekněte si o peníze na přípravu projektů proti suchu už teď, vyzývá obce MŽP. Šéf Agrární komory: České potraviny v řetězcích musejí chtít i samotní zákazníci.
Šéf Agrární komory: České potraviny v řetězcích musejí chtít i samotní zákazníciŠéf Agrární komory: České potraviny v řetězcích musejí chtít i samotní zákazníci
Denik.cz

Na polích po celém Česku jsou právě nyní v plném proudu žně. Jen nedlouho před nimi si letos Agrární komora zvolila do svého čela nového prezidenta Jana Doležala. V rozhovoru pro Deník představil výzvy, které před českými zemědělci stojí, a také to, jak se chtějí přizpůsobit klimatickým změnám.
Řekněte si o peníze na přípravu projektů proti suchu už teď, vyzývá obce MŽPŘekněte si o peníze na přípravu projektů proti suchu už teď, vyzývá obce MŽP
Ministerstvo životního prostředí

Zcela nový dotační titul Ministerstva životního prostředí urychlí čerpání evropských peněz po roce 2021 a do obcí tak přivede kvalitní pitnou vodu v co nejkratším čase. MŽP obcím od 1. září letošního roku nabídne čtvrt miliardy korun na projektovou přípravu budoucích investičních záměrů na dodávky a úpravy pitné vody.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>XV. NÁRODNÍ VÝSTAVA V RADEŠÍNSKÉ SVRATCE
 

XV. NÁRODNÍ VÝSTAVA V RADEŠÍNSKÉ SVRATCE

OZNÁMENÍ O ZMĚNĚ TERMÍNU XV. NÁRODNÍ VÝSTAVY V RADEŠÍNSKÉ SVRATCE

Z důvodu aktuální zdravotní situace ve společnosti a především panující nejistoty, zda bude možno akce velkého rozsahu uspořádat, jsme se rozhodli odložit uspořádání XV. ročníku Národní výstavy Den českého strakatého skotu v Radešínské Svratce o jeden rok. Počítáme s tím, že se výstava uskuteční v zářijovém termínu roku 2021. Děkujeme všem chovatelům a partnerům výstavy a věříme ve společnou spolupráci i v roce 2021.


Publikováno: 4. 5. 2020
Počet přečtení: 1432×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr