Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne – 19.2. 2020Souhrn událostí uplynulého dne – 19.2. 2020
Agris

Klimaplán EU naráží na neochotu firem. Opatření jsou jen naoko, říká studie. Francie potvrdila první případ nákazy rajčat ničivým virem. Zdraží vejce na 10 korun, či o 20 haléřů? Spor o zákaz klecových chovů. Čeští vinaři dobývají svět. Z mezinárodních soutěží přivezli rekordně medailí.
Ministr zemědělství: Nejsem proti zákazu klecového chovu slepic, musí ale být racionální a začít platit v celé EUMinistr zemědělství: Nejsem proti zákazu klecového chovu slepic, musí ale být racionální a začít platit v celé EU
MZe ČR

Diskuze kolem možného ukončení klecového chovu slepic musí mít racionální základ. Pokud nezačne zákaz platit ve všech evropských zemích současně a nebude regulovaný i dovoz ze třetích zemí, pak je z hlediska prospěchu pro zvířata zbytečný. Je o tom přesvědčený ministr zemědělství Miroslav Toman.
Do Česka dorazil překlad polského rozhodnutí o Turowu, české ekologické organizace se proti rozhodnutí mohou nyní odvolatDo Česka dorazil překlad polského rozhodnutí o Turowu, české ekologické organizace se proti rozhodnutí mohou nyní odvolat
Ministerstvo životního prostředí

Do Česka oficiálně dorazilo environmentální rozhodnutí polského Regionálního ředitelství pro ochranu životního prostředí ve Vratislavi o posouzení vlivů prodloužení těžby na dole Turow. Stanovisko polského úřadu je kladné.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Uhynula Fleckvieh legenda - býk Hippo
 

Uhynula Fleckvieh legenda - býk Hippo

Ve věku 14 let uhynul legendární Fleckvieh býk BFG Hippo.

Špičkový plemeník Hippo po sobě zanechal více než 200 000 potomků po celém světě. V České republice bylo do plemenné knihy  zapsáno 20 jeho synů, někteří z nich pak byli využiti jako otcové býků.

O odchodu býka roku 2007 informoval i německý Bild.de

I po své smrti však zůstane středem zájmu vědců a výzkumníků. Universita Ludwiga Maximiliana v Mnichově se pokusí odhalit Hippovu genialitu.


Hippo_alt_187293.jpg

Publikováno: 4. 8. 2011
Počet přečtení: 32114×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr