Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne – 19.11. 2019Souhrn událostí uplynulého dne – 19.11. 2019
Agris

Meruňkové marmelády: Testy ukázaly rozdíly v kvalitě, ale žádné falšování. Vláda schválila rozpočet zemědělského fondu na příští rok. Datlovití ptáci jsou důležití v ochraně lesa. Péče o ně se vyplatí. Rekordní úroda pšenice, kukuřice bude zřejmě méně.
Prospěšné půdní houby mohou utrpět změnami klimatu, ukazuje výzkum českých akademikůProspěšné půdní houby mohou utrpět změnami klimatu, ukazuje výzkum českých akademiků
ČT 24

Nejrozsáhlejší současnou databázi houbových komunit vytvořili vědci z Mikrobiologického ústavu Akademie věd ČR. Získali díky ní nové poznatky ohledně rozmanitosti hub, jejich vztahu s prostředím i možných hrozeb spjatých s teplotními změnami. Na výskyt prospěšných hub mohou mít případné klimatické změny negativní dopad.
Plochy vhodné pro pěstování smrku v Evropě se zmenší dle expertaPlochy vhodné pro pěstování smrku v Evropě se zmenší dle experta
ČTK

Rozloha ploch vhodných pro pěstování smrku a obecně jehličnanů v Evropě se do budoucna citelně zmenší kvůli klimatické změně, jež s sebou nese oteplování a mění srážkové poměry. Aby bylo možné vůbec jehličnany pěstovat, je podle Kurta Ramskoglera z rakouské firmy na pěstování sazenic Lieco potřeba sázet jen takové stromy, které jsou vypěstované z kvalitního genetického materiálu.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Tisková konference o mléku a kontrolní nákup mléčných výrobků
 

Tisková konference o mléku a kontrolní nákup mléčných výrobků

V internetovém archívu ČT24 si můžete pustit záznam z tiskové konference a z kontrolního nákupu.

V Brně 27. 1. 2009 zástupci Agrární komory svolali tiskovou konferenci k cenám mléka a provedli kontrolní nákup mléčných výrobků v jednom z diskotních řetězců. Za účasti televizních kamer byl v tomto obchodě zjištěn podíl zahraničních výrobků 67 kusů a jenom 42 kusů českých výrobců !!!
Odvysílaný záznam si můžete prohlédnout v internetovém archívu ČT24 - záznam přesuňte na 10:23 min.

Publikováno: 29. 1. 2009
Počet přečtení: 21165×
 
 
Reklama
Sano 2019
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr