Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Veterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potravinyVeterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potraviny
ČTK

Veterináři spolu s policisty a celníky kontrolují tržnici Sapa v Praze - Libuši. Zaměřují se na prodávané potraviny a kontrolují přijíždějící auta se zbožím. ČTK to řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Podle něj se na akci podílí 50 lidí od policie, celníků, Státní zemědělské a potravinářské inspekce a Státní veterinární správy.
„Zdravějším“ verzím sladkých nápojů se daří, prodávají se čím dál víc„Zdravějším“ verzím sladkých nápojů se daří, prodávají se čím dál víc
iDNES.cz

Většina vypitých limonád je sladkých, prodeje jejich nízkokalorických verzí ale rostou mnohem rychleji. Trendem jsou i zdravé nápoje. Zahraniční značky navíc ustupují domácí produkci. Značná část nealkoholických nápojů se protočí v řetězcích s rychlým občerstvením a kinech.
Co den, to rybník. Ministerstvo zemědělství podpoří opravu či stavbu tisícovky rybníků a malých vodních nádržíCo den, to rybník. Ministerstvo zemědělství podpoří opravu či stavbu tisícovky rybníků a malých vodních nádrží
MZe ČR

Rekonstrukci, obnovu, odbahnění či stavbu více než 1200 rybníků a malých vodních nádrží podpoří v následujících třech letech Ministerstvo zemědělství (MZe) a Lesy ČR. Již nyní se také díky MZe každý den vybuduje půl kilometru nových vodovodů a kanalizací, v aktuálním programu to bude celkově přes 1000 kilometrů.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Stavy krav v EU nepatrně poklesly
 

Stavy krav v EU nepatrně poklesly

Podle oficiálních statistik k 31.12.2007 došlo v EU jenom k nepatrnému poklesu početních stavů dojených krav. Ve 27 členských státech je chováno 24,18 milionů krav.

Tento počet představuje o 0,5 %, resp 130 000 kusů dojnic méně, než tomu ve stejném období roku 2006. Podle některých prohlášení ZMP tak lze konstatovat, že razantní pokles stavů, patrný především v 90 letech, se citelně zpomalil..
Zatímco ve státech EU 15 byl k 31.12. 07 vykázán pokles počtu krav o 0,4 %, nové členské státy hlásí nárůst o 0,6 %.
Nejvyšší nárůsty počtu krav byly zaznamenány v zemích s největšími populacemi dojených zvířat: SRN +1,0 %, Polsko +1,5 %, Itálie +1,5 %, Nizozemí +3,0 %
Naproti tomu Francie potvrzuje pokles o 1 % a stejné procento zvířat ubylo i v Anglii, která se poprvé v historie svými počty dostala pod 2 miliony kusů dojnic.


zdroj: www.zmp.de

Publikováno: 25. 8. 2008
Počet přečtení: 22837×
 
 
Reklama
Sano 2019
Mléčná farma roku
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr