Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
TZ SVH: Prioritou vodního hospodářství musí být „Voda pro všechny“TZ SVH: Prioritou vodního hospodářství musí být „Voda pro všechny“
Ministerstvo životního prostředí

Pro vodohospodáře je prioritou zajistit dostatečné zdroje vody, propojování vodárenských i vodohospodářských soustav, včetně opatření podporující zadržování vody v krajině. Klíčovým tématem posledních let je sucho, shodují se ministři životního prostředí a zemědělství spolu se Svazem vodního hospodářství ČR (SVH) a Sdružením oboru vodovodů a kanalizací ČR (SOVAK).
Zima deficit srážek zmenšila, voda v krajině ale stále chybíZima deficit srážek zmenšila, voda v krajině ale stále chybí
novinky.cz

Letošní zima byla sice podle meteorologů bohatá na srážky, deficit podzemních vod se však doplnit nepodařilo. V hloubce do jednoho metru přetrvává deficit vláhy na 27 procentech území a pokud bude letošní jaro srážkově chudé jako v předchozích letech, může se sucho v některých oblastech projevit i na růstu vegetace.
Veterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potravinyVeterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potraviny
ČTK

Veterináři spolu s policisty a celníky kontrolují tržnici Sapa v Praze - Libuši. Zaměřují se na prodávané potraviny a kontrolují přijíždějící auta se zbožím. ČTK to řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Podle něj se na akci podílí 50 lidí od policie, celníků, Státní zemědělské a potravinářské inspekce a Státní veterinární správy.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Společnost Bayern-Genetik GmbH se rozroste
 

Společnost Bayern-Genetik GmbH se rozroste

Sloučením inseminačních stanic Mnichov-Grub a Landshut vzniklá společnost se k 1. dubnu 2010 rozroste o inseminační stanici Roiner v Rotthalmünsteru.

K 1. 4. 2010 přebírá společnost BAYERN-GENETIK inseminační stanici Roiner se sídlem v Rotthalmünsteru.
 
Inseminační stanice Roiner byla založena v roce 1949 jako první v regionu Dolního Bavorska a od roku 1969 úzce spolupracovala s inseminační stanicí v Landshutu. V roce 2009 provedla stanice Roiner cca 40 000 prvních inseminací skotu, z toho 96 % u strakatého skotu. 

Společnost BAYERN-GENETIK tak nyní disponuje testační kapacitou 200 býků ročně s cca 485 000 prvních inseminací.

Publikováno: 15. 3. 2010
Počet přečtení: 22390×
 
 
Reklama
Sano 2019
Mléčná farma roku
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr