Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne – 19.2. 2020Souhrn událostí uplynulého dne – 19.2. 2020
Agris

Klimaplán EU naráží na neochotu firem. Opatření jsou jen naoko, říká studie. Francie potvrdila první případ nákazy rajčat ničivým virem. Zdraží vejce na 10 korun, či o 20 haléřů? Spor o zákaz klecových chovů. Čeští vinaři dobývají svět. Z mezinárodních soutěží přivezli rekordně medailí.
Ministr zemědělství: Nejsem proti zákazu klecového chovu slepic, musí ale být racionální a začít platit v celé EUMinistr zemědělství: Nejsem proti zákazu klecového chovu slepic, musí ale být racionální a začít platit v celé EU
MZe ČR

Diskuze kolem možného ukončení klecového chovu slepic musí mít racionální základ. Pokud nezačne zákaz platit ve všech evropských zemích současně a nebude regulovaný i dovoz ze třetích zemí, pak je z hlediska prospěchu pro zvířata zbytečný. Je o tom přesvědčený ministr zemědělství Miroslav Toman.
Do Česka dorazil překlad polského rozhodnutí o Turowu, české ekologické organizace se proti rozhodnutí mohou nyní odvolatDo Česka dorazil překlad polského rozhodnutí o Turowu, české ekologické organizace se proti rozhodnutí mohou nyní odvolat
Ministerstvo životního prostředí

Do Česka oficiálně dorazilo environmentální rozhodnutí polského Regionálního ředitelství pro ochranu životního prostředí ve Vratislavi o posouzení vlivů prodloužení těžby na dole Turow. Stanovisko polského úřadu je kladné.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Rychlé zprávy ze světa mléka
 

Rychlé zprávy ze světa mléka

Stručný výtah poslední analýzy trhu podle Dolnorakouské Agrární komory.

Vídeň: - globální produkce mléka letos poroste pomaleji. V Oceánii a především Austrálii zůstane produkce výrazně pod očekávanou hranicí.
V USA byl v průběhu podzimu 2009 přerušen dlouhodobý trend růstu produkce mléka a prognózy roku 2010 počítají s dlouhodobějším přerušením růstu produkce.
V nejdůležitějších státech latinské Ameriky (Argentina, Brazílie, Mexiko) je rovněž vykázána stagnace produkce až její pokles.
Indie meziročně vyprodukovala větší množství mléka, které však používá k domácí spotřebě pro stále se zvyšující počet obyvatel tohoto státu.
Rozporuplné informace jsou k dispozici z Číny, kde ale podle rostoucích objemů dovozů sušeného mléka do Číny lze usuzovat na pokles domácí produkce.
Rusko počítá díky silné dotační politice státu se zvyšováním soběstačnosti u mléka.
Tolik stručný výtah poslední analýzy trhu podle Dolnorakouské Agrární komory, která díky této situaci očekává prostor pro nárůst cen mléka.

Publikováno: 22. 1. 2010
Počet přečtení: 23095×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr