Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulých dní – 31.7. – 2.8. 2020Souhrn událostí uplynulých dní – 31.7. – 2.8. 2020
Agris

Současné deště úrodu hroznů neohrozily, vinobraní se očekává 10. září. Lidovci navrhli posílení ochrany nejlepší zemědělské půdy. Jako inovativní výrobek roku letos zabodoval toust i bezlepkový chléb. Největšímu světovému pivovaru AB InBev klesl zisk o 34 procent.
Nižší DPH u potravin v Německu láká Čechy k nákupní turistice. Otevírá to téma stejného snížení v ČeskuNižší DPH u potravin v Německu láká Čechy k nákupní turistice. Otevírá to téma stejného snížení v Česku
E15 on line

Německo od 1. července snížilo DPH na potraviny a drogistické zboží. Následné snížení cen v německých obchodech nenechali bez povšimnutí ani Češi. Nemusí jít ani o fyzickou cestu do Německa. Výhodné nákupy nabízejí i tamní internetové obchody.
Změna předpisů týkajících se opatření proti zavlékání bakterie Pseudomonas syringae pv. actinidiae do Unie a proti jejímu rozšiřování na území UnieZměna předpisů týkajících se opatření proti zavlékání bakterie Pseudomonas syringae pv. actinidiae do Unie a proti jejímu rozšiřování na území Unie
ÚKZÚZ

Ke dni 20. července 2020 zrušil Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský (dále jen „ÚKZÚZ“) Nařízení ÚKZÚZ o mimořádných rostlinolékařských opatřeních k ochraně proti zavlékání a rozšiřování bakterie Pseudomonas syringae pv. actinidiae, čj. UKZUZ 013944/2017, ze dne 20. 2. 2017.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Q REŽIM KVALITY MLÉKA, NÁRODNÍ WELFARE
 

Q REŽIM KVALITY MLÉKA, NÁRODNÍ WELFARE

UPOZORNĚNÍ pro producenty mléka, že nejpozději do 29.4.2016 mohou podat předběžnou žádost v rámci dotačního programu 19A.a. a dotačního programu 20.

V případě přihlášení do režimu kvality Q CZ je nutno podat předběžnou žádost na dotační program 19A.a. a na dotační programy 20. Zlepšení životních podmínek  v chovu hospodářských zvířat nejpozději do 29.4.2016. Žádosti na dotační program 20. není možné podat bez žádosti na dotační program 19. Po předběžné žádosti je nutno poslat vyplněnou  žádost o certifikaci  poštou na SVÚ Olomouc. Certifikace a vedení evidence kvality mléka Q CZ je zpoplatněno ve výši 7 700,- Kč/rok. Tyto náklady jsou uznatelnou položkou pro dotaci. Žádosti o certifikaci je možné podávat již v současné době.

Na základě pověření pana náměstka sekce 17000 MZe Ing. Jiřího Šíra zde vkládám znění „Manuál“ pro žadatele k národním dotačním programům 19.A. a 20. A.

 

Manuál pro žadatele k národním dotačním programům 19.A. a 20. A. ke stažení zde

Příručka ke stažení zde

Zásady, kterými se stanovují podmínky pro poskytování dotací pro rok 2016 ke stažení zde

Věstník MZe ke stažení zde

Žádost o certifikaci Q mléka ke stažení zde


Publikováno: 22. 4. 2016
Počet přečtení: 19508×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr