Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
MŽP a Česká geologická služba se podílely na vzniku prvního globálního geoparku UNESCO ve Střední AmericeMŽP a Česká geologická služba se podílely na vzniku prvního globálního geoparku UNESCO ve Střední Americe
Ministerstvo životního prostředí

Kaňon řeky Rio Coco v Nikaragui, jehož přírodní a kulturní dědictví objevila Česká geologická služba, byl dnes jako první ve Střední Americe vyhlášen globálním geoparkem UNESCO. Jeho globální význam potvrdilo 209. zasedání Výkonné rady UNESCO v Paříži. Na vzniku geoparku se významným způsobem podílelo Ministerstvo životního prostředí a Česká geologická služba.
Pivo, víno, maso, ovoce. Zdražování v Česku nabírá na rychlostiPivo, víno, maso, ovoce. Zdražování v Česku nabírá na rychlosti
novinky.cz

Zdražování v Česku a snižování hodnoty úspor zase nabralo na rychlosti. V červnu spotřebitelské ceny vzrostly meziročně o 3,3 procenta, ve srovnání s květnem potom poskočily o 0,6 procenta. K červnovému meziročnímu růstu inflace přispěly nejvíce ceny potravin, bydlení, ale také dražší alkohol a tabák.
OSN: Sýrii hrozí poprvé od začátku války nedostatek chlebaOSN: Sýrii hrozí poprvé od začátku války nedostatek chleba
ČTK

Poprvé od začátku občanské války v roce 2011 hrozí Sýrii vážný nedostatek základní potraviny - chleba. Podle dnešní zprávy agentury Reuters ohrozí narušení dotovaného zásobování chlebem vládu i obyvatele.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Provozní slepota v chovu dojnic
 

Provozní slepota v chovu dojnic

K udržení farem ve formě se sleduje každá drobnost na chovech.

Pod drobnohledem jsou většinou nejvíce krmiva, zabýváme se zdravotním stavem a rozebíráme reprodukční ukazatele a sestavujeme možnosti řešení v rámci dané technologie chovu. Přesto dochází k řadě situací, kdy jak říká staré české přísloví, pro stromy nevidíme les. Cílem těchto seminářů je upozornit na některé zajímavé a užitečné souvislosti, které možná známe z literatury či špičkových chovů. 
 
Seminář se konají:
9. června 2010 v Knížecí Rybník u Tábora, Zárybničná Lhota
10. června 2010 VÚŽV Uhříněves, pavilón chovu skotu

 
Bližší informace získáte z přiložených pozvánek: 
Pozvánka na seminář 9.  června 
Pozvánka na seminář 10.  června 

na odkazu:  on-line přihláška je možné přímo vyplnit přihlášku na zvolený seminář.

Publikováno: 14. 5. 2010
Počet přečtení: 22782×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr