Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne – 20.11. 2019Souhrn událostí uplynulého dne – 20.11. 2019
Agris

Upozornění SVS v souvislosti s šířením afrického moru prasat v sousedním Polsku. Plochy vhodné pro pěstování smrku v Evropě se zmenší dle experta. Moravští vinaři získali šest titulů šampiona na soutěži v USA. Zemědělský svaz čeká růst tržeb za hlavní produkci o dvě mld. Kč.
Rohlík.cz poprvé míří za hranice. Potraviny začne rozvážet v BudapeštiRohlík.cz poprvé míří za hranice. Potraviny začne rozvážet v Budapešti
iDNES.cz

Internetový prodejce potravin Rohlík od prosince začne rozvážet zboží v maďarské Budapešti. Konkurovat zavedeným firmám chce rychlostí dodávek, ale také nabídkou zboží řetězce Marks & Spencer. Dominantním hráčem na tamním trhu je momentálně britské Tesco. V loňském roce se poprvé e-shop rohlik.cz internetového podnikatele a zakladatele Slevomatu Tomáše Čupra vymanil ze ztrát.
Evropská komise přepracuje svůj další návrh na regulaci olověného střeliva, proti se postavila i ČREvropská komise přepracuje svůj další návrh na regulaci olověného střeliva, proti se postavila i ČR
Ministerstvo životního prostředí

Česká republika, konkrétně zástupci Ministerstva životního prostředí, včera odmítli další návrh Evropské komise na regulaci použití olověného střeliva na území členských států EU. Evropská komise, s cílem regulovat vnos olova do životního prostředí, přišla s novým návrhem na jeho regulaci.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Prosincové plemenné hodnoty
 

Prosincové plemenné hodnoty

2.12.2014 byly poprvé zveřejněny plemenné hodnoty mléčné užitkovosti ze společného německo-rakousko-českého výpočtu (DAC).

Společným výpočtem došlo také ke změně báze, kterou nově tvoří 8-10 letí býci a tato báze je upravovaná při každém výpočtu. 
Touto pravidelnou změnou báze došlo od minulého výpočtu u zahraničních býků ke snížení GZW a MW o -0,8 bodu. U FW k nárustu o +0,3 bodu a u fittu ke snížení o -0,2 bodu. 
Zařazením českých býků do společného výpočtu výraznější vliv na změnu fleckvieh býků nemělo. K malým změnám v PH došlo jenom u některých prověřených býků, kteří byli u nás intenzivně využíváni. 
 
Příští výpočet bude ve středu 8.dubna 2015. 
 
Ke stažení ve formátu xls: 
 
 
 

Publikováno: 2. 12. 2014
Počet přečtení: 13468×
 
 
Reklama
Sano 2019
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr