Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
MŽP a Česká geologická služba se podílely na vzniku prvního globálního geoparku UNESCO ve Střední AmericeMŽP a Česká geologická služba se podílely na vzniku prvního globálního geoparku UNESCO ve Střední Americe
Ministerstvo životního prostředí

Kaňon řeky Rio Coco v Nikaragui, jehož přírodní a kulturní dědictví objevila Česká geologická služba, byl dnes jako první ve Střední Americe vyhlášen globálním geoparkem UNESCO. Jeho globální význam potvrdilo 209. zasedání Výkonné rady UNESCO v Paříži. Na vzniku geoparku se významným způsobem podílelo Ministerstvo životního prostředí a Česká geologická služba.
Pivo, víno, maso, ovoce. Zdražování v Česku nabírá na rychlostiPivo, víno, maso, ovoce. Zdražování v Česku nabírá na rychlosti
novinky.cz

Zdražování v Česku a snižování hodnoty úspor zase nabralo na rychlosti. V červnu spotřebitelské ceny vzrostly meziročně o 3,3 procenta, ve srovnání s květnem potom poskočily o 0,6 procenta. K červnovému meziročnímu růstu inflace přispěly nejvíce ceny potravin, bydlení, ale také dražší alkohol a tabák.
OSN: Sýrii hrozí poprvé od začátku války nedostatek chlebaOSN: Sýrii hrozí poprvé od začátku války nedostatek chleba
ČTK

Poprvé od začátku občanské války v roce 2011 hrozí Sýrii vážný nedostatek základní potraviny - chleba. Podle dnešní zprávy agentury Reuters ohrozí narušení dotovaného zásobování chlebem vládu i obyvatele.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Přehlídka dcer po býku HG-403 MAGNUM
 

Přehlídka dcer po býku HG-403 MAGNUM

,která se uskuteční ve dnech 26/09/2018 pro oblast jižní Moravy a 03/10/2018 pro oblast severovýchodních Čech.

Oblast Morava 26/09/2018 v 9,00 hodin – GenAgro Říčany a.s., pokračujeme směrem na Nové Město na Mor., PROAGRO Radešínská Svratka a.s., ZD Police-Kostníky. Přehlídku ukončíme na ISB Litohoř předvedením býka MAGNUM. Předpokládaný konec v 16,00 hodin.

Oblast Čechy 03/10/2018 v 9,00 hodin – ZD Chýšť, pokračujeme na Volanickou zemědělskou a.s., DS Agro-fa Svojek, AGROJILM sro, ZETKA Strážník a.s., Kalenskou zemědělskou a.s. Předpokládaný konec 16,00 na farmě Skutil-Pilníkov.

Pozvánka ZDE


Publikováno: 24. 9. 2018
Počet přečtení: 5682×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr