Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Test dětských moučníků: svačinky bez bílkovin, zato plné cukrů a tukůTest dětských moučníků: svačinky bez bílkovin, zato plné cukrů a tuků
iDNES.cz

I když dětské snacky vypadají jako ideální školní svačina, raději zůstaňte u ovoce nebo chleba. Ty dítěti dodají potřebné živiny. MF DNES nechala otestovat osmnáct druhů jemného pečiva, většinou s čokoládovou či krémovou náplní, které maminky přidávají školákům do svačinových boxů.
Hovězí, které nevidělo krávu. Nizozemský tým maso pěstuje v laboratoříchHovězí, které nevidělo krávu. Nizozemský tým maso pěstuje v laboratořích
ČT 24

Bude se lidstvo živit masem vypěstovaným z buněk v laboratořích? Zpočátku to vypadalo jako vědecko-fantastický sen, ale tým nizozemského vědce Marka Posta ukazuje, že to není nemožné. Rozšíření brání jen vysoká cena.
Jak ČR zvládla krizové situace způsobené povodněmi? Vladimír F. Mana vystoupil na mezinárodní konferenci v PeruJak ČR zvládla krizové situace způsobené povodněmi? Vladimír F. Mana vystoupil na mezinárodní konferenci v Peru
Ministerstvo životního prostředí

Náměstek ministra životního prostředí Vladimír F. Mana se v peruánské Limě zúčastnil prvního ročníku mezinárodní konference EIDESEA (Konference o obraně, bezpečnosti a životním prostředí). Pořádala ji tamní armáda ve spolupráci s významnou univerzitou PUCP (Pontificia Universidad Católica del Perú).
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Oznámení o spolupráci ve šlechtění českého strakatého skotu
 

Oznámení o spolupráci ve šlechtění českého strakatého skotu

PLEMO a.s. (AGRO – Měřín, a.s., CHOVSERVIS, a.s.) se s firmou Chovatelské družstvo Impuls, družstvo dohodlo na spolupráci ve šlechtění českého strakatého skotu.


Spolupráce byla zahájena 1. září 2010. Postupně dojde k propojování šlechtitelských programů obou firem s cílem zajistit vyšší konkurenceschopnost a efektivnost domácího šlechtění. Rozšíření testace umožní chovatelům vytvořit větší selekční tlak při výběru býků a tím zlepšit ekonomiku výroby mléka a masa.
 
 
Za PLEMO a.s.
Ludvík Dodávka, ředitel
 
Za Chovatelské družstvo Impuls, družstvo
Ing. Michal Basovník, ředitel

Publikováno: 1. 9. 2010
Počet přečtení: 18016×
 
 
Reklama
face
Mikrop
CSOB
Estrotect
Skupina Akcenta
Ambiente restaurace - Čestr