Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne – 20.11. 2019Souhrn událostí uplynulého dne – 20.11. 2019
Agris

Upozornění SVS v souvislosti s šířením afrického moru prasat v sousedním Polsku. Plochy vhodné pro pěstování smrku v Evropě se zmenší dle experta. Moravští vinaři získali šest titulů šampiona na soutěži v USA. Zemědělský svaz čeká růst tržeb za hlavní produkci o dvě mld. Kč.
Rohlík.cz poprvé míří za hranice. Potraviny začne rozvážet v BudapeštiRohlík.cz poprvé míří za hranice. Potraviny začne rozvážet v Budapešti
iDNES.cz

Internetový prodejce potravin Rohlík od prosince začne rozvážet zboží v maďarské Budapešti. Konkurovat zavedeným firmám chce rychlostí dodávek, ale také nabídkou zboží řetězce Marks & Spencer. Dominantním hráčem na tamním trhu je momentálně britské Tesco. V loňském roce se poprvé e-shop rohlik.cz internetového podnikatele a zakladatele Slevomatu Tomáše Čupra vymanil ze ztrát.
Evropská komise přepracuje svůj další návrh na regulaci olověného střeliva, proti se postavila i ČREvropská komise přepracuje svůj další návrh na regulaci olověného střeliva, proti se postavila i ČR
Ministerstvo životního prostředí

Česká republika, konkrétně zástupci Ministerstva životního prostředí, včera odmítli další návrh Evropské komise na regulaci použití olověného střeliva na území členských států EU. Evropská komise, s cílem regulovat vnos olova do životního prostředí, přišla s novým návrhem na jeho regulaci.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Nástroj k výkyvům ceny mléka
 

Nástroj k výkyvům ceny mléka

Vyšší úředníci ze zemí Evropské unie se tento týden shodli na tom, že kombinace finančních fondů z 1. a 2. pilíře společné zemědělské politiky je dobrou metodou, jak čelit cenovým výkyvům na trhu v oblasti produkce mléka.

Současně ale potvrdili, že do budoucna je nutné zavést další tržní a ochranné nástroje. Informuje o tom elektronické zpravodajství Agrafacts.
COPA/COGECA vydala k tomuto jednání také své tiskové prohlášení. Sdružení Eucolait požaduje další pokračování vývozních subvencí do té doby, než bude ukončeno jednání na půdě WTO (kolo z Dauhá). Sdružení maloobchodních prodejců Eurocommerce zase požaduje, aby Evrpská komise zavedla novou promoční politiku zemědělských produktů z Evropské unie na třetích trzích s cílem nahradit právě vývozní podpory.
 
Zdroj: AGROWEB.CZ

Publikováno: 8. 2. 2010
Počet přečtení: 23844×
 
 
Reklama
Sano 2019
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr