Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
TZ SVH: Prioritou vodního hospodářství musí být „Voda pro všechny“TZ SVH: Prioritou vodního hospodářství musí být „Voda pro všechny“
Ministerstvo životního prostředí

Pro vodohospodáře je prioritou zajistit dostatečné zdroje vody, propojování vodárenských i vodohospodářských soustav, včetně opatření podporující zadržování vody v krajině. Klíčovým tématem posledních let je sucho, shodují se ministři životního prostředí a zemědělství spolu se Svazem vodního hospodářství ČR (SVH) a Sdružením oboru vodovodů a kanalizací ČR (SOVAK).
Zima deficit srážek zmenšila, voda v krajině ale stále chybíZima deficit srážek zmenšila, voda v krajině ale stále chybí
novinky.cz

Letošní zima byla sice podle meteorologů bohatá na srážky, deficit podzemních vod se však doplnit nepodařilo. V hloubce do jednoho metru přetrvává deficit vláhy na 27 procentech území a pokud bude letošní jaro srážkově chudé jako v předchozích letech, může se sucho v některých oblastech projevit i na růstu vegetace.
Veterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potravinyVeterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potraviny
ČTK

Veterináři spolu s policisty a celníky kontrolují tržnici Sapa v Praze - Libuši. Zaměřují se na prodávané potraviny a kontrolují přijíždějící auta se zbožím. ČTK to řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Podle něj se na akci podílí 50 lidí od policie, celníků, Státní zemědělské a potravinářské inspekce a Státní veterinární správy.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Nástroj k výkyvům ceny mléka
 

Nástroj k výkyvům ceny mléka

Vyšší úředníci ze zemí Evropské unie se tento týden shodli na tom, že kombinace finančních fondů z 1. a 2. pilíře společné zemědělské politiky je dobrou metodou, jak čelit cenovým výkyvům na trhu v oblasti produkce mléka.

Současně ale potvrdili, že do budoucna je nutné zavést další tržní a ochranné nástroje. Informuje o tom elektronické zpravodajství Agrafacts.
COPA/COGECA vydala k tomuto jednání také své tiskové prohlášení. Sdružení Eucolait požaduje další pokračování vývozních subvencí do té doby, než bude ukončeno jednání na půdě WTO (kolo z Dauhá). Sdružení maloobchodních prodejců Eurocommerce zase požaduje, aby Evrpská komise zavedla novou promoční politiku zemědělských produktů z Evropské unie na třetích trzích s cílem nahradit právě vývozní podpory.
 
Zdroj: AGROWEB.CZ

Publikováno: 8. 2. 2010
Počet přečtení: 21885×
 
 
Reklama
Sano 2019
Mléčná farma roku
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr