Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Veterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potravinyVeterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potraviny
ČTK

Veterináři spolu s policisty a celníky kontrolují tržnici Sapa v Praze - Libuši. Zaměřují se na prodávané potraviny a kontrolují přijíždějící auta se zbožím. ČTK to řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Podle něj se na akci podílí 50 lidí od policie, celníků, Státní zemědělské a potravinářské inspekce a Státní veterinární správy.
„Zdravějším“ verzím sladkých nápojů se daří, prodávají se čím dál víc„Zdravějším“ verzím sladkých nápojů se daří, prodávají se čím dál víc
iDNES.cz

Většina vypitých limonád je sladkých, prodeje jejich nízkokalorických verzí ale rostou mnohem rychleji. Trendem jsou i zdravé nápoje. Zahraniční značky navíc ustupují domácí produkci. Značná část nealkoholických nápojů se protočí v řetězcích s rychlým občerstvením a kinech.
Co den, to rybník. Ministerstvo zemědělství podpoří opravu či stavbu tisícovky rybníků a malých vodních nádržíCo den, to rybník. Ministerstvo zemědělství podpoří opravu či stavbu tisícovky rybníků a malých vodních nádrží
MZe ČR

Rekonstrukci, obnovu, odbahnění či stavbu více než 1200 rybníků a malých vodních nádrží podpoří v následujících třech letech Ministerstvo zemědělství (MZe) a Lesy ČR. Již nyní se také díky MZe každý den vybuduje půl kilometru nových vodovodů a kanalizací, v aktuálním programu to bude celkově přes 1000 kilometrů.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Nákazová situace Rakousko
 

Nákazová situace Rakousko

Informace z webu SVS

 Spolkové ministerstvo zdravotnictví, rodiny a mládeže v Rakousku oznámilo potvrzení prvního případu katarální horečky ovcí na území Rakouska dne 4.11.2008. Ohnisko se nachází v obci Wibling, region Schärding. Pozitivní zvíře, které bylo zjištěno na základě serologického monitoring, nevykazovalo žádné klinické příznaky. Jedná se o virus serotypu 8.
Restrikční zóna vytvořena na základě pozitivního nálezu KHO zasahuje část Německa a České republiky. Regiony Rakouska, které patří do restrikční zóny, jsou uvedeny dál. V souladu s nařízením Komise 1266/2007 (dále jen „nařízení“), v případě přepravy zvířat z České republiky na jatka nacházející se v Rakousku, na území vymezeném jako restrikční zóna, je možné uplatňovat článek 7 nařízení.

příloha č.1
mapa BT – Rakousko – Schardenberg
příloha č.2:
Regiony Rakouska spadající do restrikční zóny

Publikováno: 7. 11. 2008
Počet přečtení: 23883×
 
 
Reklama
Sano 2019
Mléčná farma roku
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr