Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
TZ SVH: Prioritou vodního hospodářství musí být „Voda pro všechny“TZ SVH: Prioritou vodního hospodářství musí být „Voda pro všechny“
Ministerstvo životního prostředí

Pro vodohospodáře je prioritou zajistit dostatečné zdroje vody, propojování vodárenských i vodohospodářských soustav, včetně opatření podporující zadržování vody v krajině. Klíčovým tématem posledních let je sucho, shodují se ministři životního prostředí a zemědělství spolu se Svazem vodního hospodářství ČR (SVH) a Sdružením oboru vodovodů a kanalizací ČR (SOVAK).
Zima deficit srážek zmenšila, voda v krajině ale stále chybíZima deficit srážek zmenšila, voda v krajině ale stále chybí
novinky.cz

Letošní zima byla sice podle meteorologů bohatá na srážky, deficit podzemních vod se však doplnit nepodařilo. V hloubce do jednoho metru přetrvává deficit vláhy na 27 procentech území a pokud bude letošní jaro srážkově chudé jako v předchozích letech, může se sucho v některých oblastech projevit i na růstu vegetace.
Veterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potravinyVeterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potraviny
ČTK

Veterináři spolu s policisty a celníky kontrolují tržnici Sapa v Praze - Libuši. Zaměřují se na prodávané potraviny a kontrolují přijíždějící auta se zbožím. ČTK to řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Podle něj se na akci podílí 50 lidí od policie, celníků, Státní zemědělské a potravinářské inspekce a Státní veterinární správy.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Mléko s jedovatým melaminem nalezeno i na Slovensku a v Rakousku
 

Mléko s jedovatým melaminem nalezeno i na Slovensku a v Rakousku

Podle tiskových zpráv našich sousedních států byly nalezeny mléčné výrobky obsahující melamin i v Rakousku a na Slovensku.

 Štátná veterinárná a potravinová správa SR (www.svps.sk) vydala 3.10. 2008 upozornění na záchyt mléčných výrobků, keré podle dostupných analýz obsahují jedovatý melamin. Melamin byl nalezen ve výrobku "Milk drink 245 ml" v množství 14,4 mg/kg, což je několikanásobně vyšší množství, než připouští limity (2,5 mg/kg). Všechny zajištěné výrobky byly okamžitě zničeny. Stejné výrobky byly zajištěny i v několika čínských restauracích v Rakousku, které teď intenzivně kontroluje právě čínské restaurace a bistra. 
Oba státy se shodují na tom, že se musí jednat o ilegální dovozy těchto výrobků do států EU.
 
 
 
 
Melamin

Publikováno: 4. 10. 2008
Počet přečtení: 22023×
 
 
Reklama
Sano 2019
Mléčná farma roku
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr