Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne – 20.11. 2019Souhrn událostí uplynulého dne – 20.11. 2019
Agris

Upozornění SVS v souvislosti s šířením afrického moru prasat v sousedním Polsku. Plochy vhodné pro pěstování smrku v Evropě se zmenší dle experta. Moravští vinaři získali šest titulů šampiona na soutěži v USA. Zemědělský svaz čeká růst tržeb za hlavní produkci o dvě mld. Kč.
Rohlík.cz poprvé míří za hranice. Potraviny začne rozvážet v BudapeštiRohlík.cz poprvé míří za hranice. Potraviny začne rozvážet v Budapešti
iDNES.cz

Internetový prodejce potravin Rohlík od prosince začne rozvážet zboží v maďarské Budapešti. Konkurovat zavedeným firmám chce rychlostí dodávek, ale také nabídkou zboží řetězce Marks & Spencer. Dominantním hráčem na tamním trhu je momentálně britské Tesco. V loňském roce se poprvé e-shop rohlik.cz internetového podnikatele a zakladatele Slevomatu Tomáše Čupra vymanil ze ztrát.
Evropská komise přepracuje svůj další návrh na regulaci olověného střeliva, proti se postavila i ČREvropská komise přepracuje svůj další návrh na regulaci olověného střeliva, proti se postavila i ČR
Ministerstvo životního prostředí

Česká republika, konkrétně zástupci Ministerstva životního prostředí, včera odmítli další návrh Evropské komise na regulaci použití olověného střeliva na území členských států EU. Evropská komise, s cílem regulovat vnos olova do životního prostředí, přišla s novým návrhem na jeho regulaci.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Komisařka Fischer-Boelová zvažuje ukončení kariéry v Bruselu
 

Komisařka Fischer-Boelová zvažuje ukončení kariéry v Bruselu

Pár měsíců před volbami do Europarlamentu se začíná roztáčet personální kolotoč.

Podle informací z Bruselu, které převzala i řada zahraničních serverů, se před blížícími se volbami začíná naplno roztáčet personální kolotoč. Kromě jiného dorazila na veřejnost informace o "únavě z úřadu" u komisařky pro zemědělství Marian Fischer-Boelové. Někteří z komisařů chtějí kandidovat do Europarlamentu, kvůli tomu je možné, že opustí svoje posty ještě před 7. červnem. S velkou pravděpodobností zůstane v čele komisařů i nadále José Manuel Barroso.
Rakouské a německé deníky dávají velkou šanci na post komisaře pro zemědělství rakouskému politikovi, bývalému ministru zemědělství z let 1996-2003, později vice-kancléři a ministru financí Wilhelmu Moltererovi (*1955, politická příslušnost ÖVP). První spekulace se objevily rovněž v souvislosti s případnými změnami orientace společné zemědělské politiky EU.

Kromě odchodu Fischer-Boelové se často objevují také jména Danuty Hubner (komisařka pro regionální politiku), Neelie Kroes (komisařka pro veřejnou soutěž), Charlie McCreevy (vnitřní trh a služby) nebo Güntera Verheugena (viceprezident komise, podniky a průmysl).

Publikováno: 18. 2. 2009
Počet přečtení: 22505×
 
 
Reklama
Sano 2019
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr