Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
TZ SVH: Prioritou vodního hospodářství musí být „Voda pro všechny“TZ SVH: Prioritou vodního hospodářství musí být „Voda pro všechny“
Ministerstvo životního prostředí

Pro vodohospodáře je prioritou zajistit dostatečné zdroje vody, propojování vodárenských i vodohospodářských soustav, včetně opatření podporující zadržování vody v krajině. Klíčovým tématem posledních let je sucho, shodují se ministři životního prostředí a zemědělství spolu se Svazem vodního hospodářství ČR (SVH) a Sdružením oboru vodovodů a kanalizací ČR (SOVAK).
Zima deficit srážek zmenšila, voda v krajině ale stále chybíZima deficit srážek zmenšila, voda v krajině ale stále chybí
novinky.cz

Letošní zima byla sice podle meteorologů bohatá na srážky, deficit podzemních vod se však doplnit nepodařilo. V hloubce do jednoho metru přetrvává deficit vláhy na 27 procentech území a pokud bude letošní jaro srážkově chudé jako v předchozích letech, může se sucho v některých oblastech projevit i na růstu vegetace.
Veterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potravinyVeterináři a policisté kontrolují tržnici Sapa, cílí na potraviny
ČTK

Veterináři spolu s policisty a celníky kontrolují tržnici Sapa v Praze - Libuši. Zaměřují se na prodávané potraviny a kontrolují přijíždějící auta se zbožím. ČTK to řekl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Podle něj se na akci podílí 50 lidí od policie, celníků, Státní zemědělské a potravinářské inspekce a Státní veterinární správy.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Komisařka Fischer-Boelová požaduje změnu struktur zpracovatelského průmyslu
 

Komisařka Fischer-Boelová požaduje změnu struktur zpracovatelského průmyslu

Mlékárny se musí restrukturalizovat. To jsou slova komisařky Boelové

Evropská komise očividně stále spoléhá na to, že problémy mléčného trhu vyřeší strukturální změny.

Komisařka Fischer Boelová se před poslanci Evropského parlamentu vyjádřila o situaci mléčného sektoru s obavami a vyjádřila pochopení pro těžkosti, se kterými se potýkají evropští producenti mléka. Podle komisařka reagovala evropská komise včas, v rámci možností, která má k dispozici.

Fischer-Boelová dává část viny za současnou situaci na trhu právě mlékárnám, od kterých očekává rychlou restrukturalizaci.

Zároveň ve svém vystoupení požádala poslance, aby se již parlament nevracel ke schválenému ukončení mléčných kvót v roce 2015.


Zdroj: www.topagrar.com 14. 4. 2009

Publikováno: 14. 4. 2009
Počet přečtení: 19784×
 
 
Reklama
Sano 2019
Mléčná farma roku
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr