Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne 23. 9. 2020Souhrn událostí uplynulého dne 23. 9. 2020
Agris

Mravenec dřevokaz ve smrkových lesích: škůdce, nebo pomocník? Vinaři z Moravy uspěli v Londýně, přivezli 111 medailí. Při vývozu dřeva do třetích zemí je důležitá účinnost ošetření proti škůdcům. MZe bude příští rok hospodařit s 25,3 mld.Kč, dohodli se ministři.
Biopotraviny ve školních jídelnách jsou. Jde však o osobní iniciativy jednotlivých kuchařek, které je třeba celostátně podpořit.Biopotraviny ve školních jídelnách jsou. Jde však o osobní iniciativy jednotlivých kuchařek, které je třeba celostátně podpořit.
Česká technologická platforma pro ekologické zemědělství

Poptávka po biopotravinách a produktech ekologického zemědělství v posledních letech roste čím dál tím více. Vláda dokonce v současnosti chystá změnu v legislativě, která by měla přinést biopotraviny do veřejného stravování.
Úspěšnost malé prodejny potravin – více než letákové akce ji ovlivňuje šíře sortimentu nebo kvalitní pokladní systéÚspěšnost malé prodejny potravin – více než letákové akce ji ovlivňuje šíře sortimentu nebo kvalitní pokladní systé
Lesensky.cz

Ačkoliv Česká republika platí z hlediska podílu zboží zakoupeného ve slevách mezi evropskou špičku, ne ve všech typech prodejen jsou akční letáky cestou k úspěchu. Podle dat Družstva CBA mají letákové akce v nejmenších obchodech naopak výrazně nižší význam – mezi faktory úspěšnosti prodejny z hlediska obratu jsou až na pátém místě.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Jak se chová trh mléka v EU
 

Jak se chová trh mléka v EU

Za prvních 7 měsíců roku 2014 se vývozy mléka z EU na trhy třetích zemí (i přes ruské embargo) podařilo navýšit o 1,5 mil tun mléčného ekvivalentu.

Vývozy SOM se zvýšily o 60 %, vývoz másla narostl o 28 %. Taký vývoz sýra, který na začátku letošního roku byl nižší, se v posledním období opět zotavil.

Ve 36. Kalendářním týdnu klesl objem mléka ke zpracování v DE o 0,8 % (i přesto je to v porovnání se stejným obdobím roku 2013 o 2,4 % více). Konec prázdnin přinesl zvýšení poptávky po mléce a mléčných výrobcích, které se nyní daří mlékárnám vykrýt jenom s obtížemi. Také máslo je dle zpráv z burz silněji poptáváno.

Zájem o podporu pro privátní skladování másla (opatření vyhlášené Evropskou unií) je v Německu velmi malý a dosud bylo nahlášeno pouze 90 t másla.


Zdroj: DBV 2014


Publikováno: 25. 9. 2014
Počet přečtení: 19325×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr