Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne – 20.2.2020Souhrn událostí uplynulého dne – 20.2.2020
Agris

Nizozemci sepsali petici na ochranu národního ptáka. I přes loňskou neúrodu sebrali státní lesníci dost semen listnatých dřevin – Sazenice by neměly chybět. Veterináři ve Zlínském kraji loni vyšetřili 379 uhynulých prasat. Kontrola potvrdila vysokou kvalitu potravin oceněných značkou KLASA a Regionální potravina.
Ministr zemědělství: Nejsem proti zákazu klecového chovu slepic, musí ale být racionální a začít platit v celé EUMinistr zemědělství: Nejsem proti zákazu klecového chovu slepic, musí ale být racionální a začít platit v celé EU
MZe ČR

Diskuze kolem možného ukončení klecového chovu slepic musí mít racionální základ. Pokud nezačne zákaz platit ve všech evropských zemích současně a nebude regulovaný i dovoz ze třetích zemí, pak je z hlediska prospěchu pro zvířata zbytečný. Je o tom přesvědčený ministr zemědělství Miroslav Toman.
Do Česka dorazil překlad polského rozhodnutí o Turowu, české ekologické organizace se proti rozhodnutí mohou nyní odvolatDo Česka dorazil překlad polského rozhodnutí o Turowu, české ekologické organizace se proti rozhodnutí mohou nyní odvolat
Ministerstvo životního prostředí

Do Česka oficiálně dorazilo environmentální rozhodnutí polského Regionálního ředitelství pro ochranu životního prostředí ve Vratislavi o posouzení vlivů prodloužení těžby na dole Turow. Stanovisko polského úřadu je kladné.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Italská strana začala uplatňovat dodatečné podmínky u dovozu přežvýkavců.
 

Italská strana začala uplatňovat dodatečné podmínky u dovozu přežvýkavců.

Připustí na své území dovoz pouze těch zvířat, která budou splňovat podmínky podle nového čl. 9a, odst. 1 nařízení Komise č. 1266/2008.

Nadále zůstávají v plastnosti podmínky ohledně porážky jatečných zvířat na italském územi z oblastí ohrožených nákazou katarální horečky ovcí.

K dispozici:
Průvodní dopis státní veterinární správy
Dopis ze zastupitelského úřadu ČR v Římě spolu s přiloženou faxovou zprávou italského Ministerstva zdravotnictví

Publikováno: 15. 5. 2008
Počet přečtení: 25637×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr