Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
MŽP a Česká geologická služba se podílely na vzniku prvního globálního geoparku UNESCO ve Střední AmericeMŽP a Česká geologická služba se podílely na vzniku prvního globálního geoparku UNESCO ve Střední Americe
Ministerstvo životního prostředí

Kaňon řeky Rio Coco v Nikaragui, jehož přírodní a kulturní dědictví objevila Česká geologická služba, byl dnes jako první ve Střední Americe vyhlášen globálním geoparkem UNESCO. Jeho globální význam potvrdilo 209. zasedání Výkonné rady UNESCO v Paříži. Na vzniku geoparku se významným způsobem podílelo Ministerstvo životního prostředí a Česká geologická služba.
Pivo, víno, maso, ovoce. Zdražování v Česku nabírá na rychlostiPivo, víno, maso, ovoce. Zdražování v Česku nabírá na rychlosti
novinky.cz

Zdražování v Česku a snižování hodnoty úspor zase nabralo na rychlosti. V červnu spotřebitelské ceny vzrostly meziročně o 3,3 procenta, ve srovnání s květnem potom poskočily o 0,6 procenta. K červnovému meziročnímu růstu inflace přispěly nejvíce ceny potravin, bydlení, ale také dražší alkohol a tabák.
OSN: Sýrii hrozí poprvé od začátku války nedostatek chlebaOSN: Sýrii hrozí poprvé od začátku války nedostatek chleba
ČTK

Poprvé od začátku občanské války v roce 2011 hrozí Sýrii vážný nedostatek základní potraviny - chleba. Podle dnešní zprávy agentury Reuters ohrozí narušení dotovaného zásobování chlebem vládu i obyvatele.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Dotazník náklady 2013
 

Dotazník náklady 2013

Výzkumný ústav živočišné výroby se dlouhodobě zabývá šetřením a vyhodnocováním nákladovosti výroby mléka, která vychází z metodiky pana profesora Ing. Z. Poděbradského CSc. a Ing. J. Kvapilíka, DrSc.

Dovoluji si Vás požádat o zaslání údajů za rok 2013 na přiloženém formuláři, a to do pátku, 14. března 2014. A dále prosíme chovatele s výkrmem býků o vyplnění údajů o rentabilitě na dalším dotazníku.

Předpokladem dosažení spolehlivých výsledků jsou spolehlivá vstupní data. Proto je nutno do příslušných tabulek uvádět pouze údaje, které jsou v rámci vnitropodnikové evidence sledovány. V případě kvalifikovaného odhadu je třeba k příslušnému údaji uvést, že se o odhad jedná. Je možné ale i údaj nevyplňovat.

Výsledky tohoto šetření za rok 2013 zpracujeme a statisticky vyhodnotíme podle stanovených kategorií a zašleme Vám je k dispozici spolu s dalšími informacemi o trhu s mlékem u nás a v Evropě.

 

Vyplněný dotazník, prosím, zašlete emailem na adresu: syrucek.jan@vuzv.cz. Veškeré dotazy směřujte na níže uvedenou kontaktní osobu.

 

Ing. Jan Syrůček
Výzkumný ústav živočišné výroby, v. v. i.
tel: +420 267 009 529
e-mail:
syrucek.jan@vuzv.cz  

 

 Za spolupráci děkuje Jindřich Kvapilík a kolektiv.

Průvodní dopis

Dotazník náklady mléka

Dotazník náklady výkrm býků

 


Publikováno: 5. 2. 2014
Počet přečtení: 19391×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr