Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne – 19.2. 2020Souhrn událostí uplynulého dne – 19.2. 2020
Agris

Klimaplán EU naráží na neochotu firem. Opatření jsou jen naoko, říká studie. Francie potvrdila první případ nákazy rajčat ničivým virem. Zdraží vejce na 10 korun, či o 20 haléřů? Spor o zákaz klecových chovů. Čeští vinaři dobývají svět. Z mezinárodních soutěží přivezli rekordně medailí.
Ministr zemědělství: Nejsem proti zákazu klecového chovu slepic, musí ale být racionální a začít platit v celé EUMinistr zemědělství: Nejsem proti zákazu klecového chovu slepic, musí ale být racionální a začít platit v celé EU
MZe ČR

Diskuze kolem možného ukončení klecového chovu slepic musí mít racionální základ. Pokud nezačne zákaz platit ve všech evropských zemích současně a nebude regulovaný i dovoz ze třetích zemí, pak je z hlediska prospěchu pro zvířata zbytečný. Je o tom přesvědčený ministr zemědělství Miroslav Toman.
Do Česka dorazil překlad polského rozhodnutí o Turowu, české ekologické organizace se proti rozhodnutí mohou nyní odvolatDo Česka dorazil překlad polského rozhodnutí o Turowu, české ekologické organizace se proti rozhodnutí mohou nyní odvolat
Ministerstvo životního prostředí

Do Česka oficiálně dorazilo environmentální rozhodnutí polského Regionálního ředitelství pro ochranu životního prostředí ve Vratislavi o posouzení vlivů prodloužení těžby na dole Turow. Stanovisko polského úřadu je kladné.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Brusel zasahuje do mléčného sektoru.
 

Brusel zasahuje do mléčného sektoru.

Podpory vývozu másla, sýrů a SOM budou schváleny příští týden, Brusel uvažuje i o dalších opatřeních pro sektor mléka.

EU komisařka Mariann Fischer-Boel dnes oznámila připravovaná opatření EU pro sektor mléka. Příští týden budou obnoveny vývozní podpory pro máslo, sýry a SOM. Důvodem je masivní propad cen mléka a mléčných produktů.
 
Paní komisařka také prohlásila: „intenzita poklesu cen mléka v posledních měsících mnoho lidí překvapila“. Opatření plánovaná v rámci kontroly zdravotního stavu zemědělské politiky mohou sektoru pomoci, ale to bude až v roce 2010. Je třeba něco udělat již nyní, abychom stabilizovali sektor do doby uplatnění nástrojů health checku. Exportní podpory jsou jedním z těchto nástrojů.
 

Zdroj: www.topagrar.com  15.1. 2009

Publikováno: 15. 1. 2009
Počet přečtení: 21196×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr