Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne – 10.8. 2020Souhrn událostí uplynulého dne – 10.8. 2020
Agris

Včelaři mají nejhorší rok za 20 let. Medu je málo, lesní téměř nebude. Investiční vína odolala i koronaviru. Vzácné lahve nesou víc než diamanty. Řekněte si o peníze na přípravu projektů proti suchu už teď, vyzývá obce MŽP. Šéf Agrární komory: České potraviny v řetězcích musejí chtít i samotní zákazníci.
Šéf Agrární komory: České potraviny v řetězcích musejí chtít i samotní zákazníciŠéf Agrární komory: České potraviny v řetězcích musejí chtít i samotní zákazníci
Denik.cz

Na polích po celém Česku jsou právě nyní v plném proudu žně. Jen nedlouho před nimi si letos Agrární komora zvolila do svého čela nového prezidenta Jana Doležala. V rozhovoru pro Deník představil výzvy, které před českými zemědělci stojí, a také to, jak se chtějí přizpůsobit klimatickým změnám.
Řekněte si o peníze na přípravu projektů proti suchu už teď, vyzývá obce MŽPŘekněte si o peníze na přípravu projektů proti suchu už teď, vyzývá obce MŽP
Ministerstvo životního prostředí

Zcela nový dotační titul Ministerstva životního prostředí urychlí čerpání evropských peněz po roce 2021 a do obcí tak přivede kvalitní pitnou vodu v co nejkratším čase. MŽP obcím od 1. září letošního roku nabídne čtvrt miliardy korun na projektovou přípravu budoucích investičních záměrů na dodávky a úpravy pitné vody.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>ANALÝZA STÁDA
 

ANALÝZA STÁDA

Na souborové úložiště plemenářských dat (SUPD) byla uložena ke stažení přes webový prohlížeč eSKOT aktuální Analýza stáda s rozborem údajů Vašeho stáda za posledních 12 měsíců v porovnání s populací.

 

Analýza stáda zapsaného v PK v SÚPD

Vážení chovatelé, v Souborovém Úložišti Plemenářských Dat naleznete složku – AnalyzaStada.

V tomto adresáři pro Vás ukládáme pdf verzi analýzy stáda.

Analýzu v SÚPD budete mít v systému 3 roky archivovanou.

 

Jak se do SÚPD dostanu?

SÚPD je modul webové aplikace eSkot dostupné na adrese eskot.czhttps://plm.eskot.cz

Většina chovatelů má svůj účet v systému eSkot již zřízen a pravidelně jej využívá. Ostatní chovatelé mohou o zpřístupnění svého účtu požádat na adrese info@eskot.cz.

Kde v SÚPD najdu analýzu stáda?

Po přihlášení do eSkotu klikněte v horním menu na záložku Úložiště souborů a kliknutím na malou šipku rozbalte roletku Sdílené a následně na malou šipku Plemdat Provoz. Posledním adresářem, je Analýza Stáda.

 

Klikněte na tento adresář a objeví se Vám nově nahraná analýza stáda. Dvojklikem na název souboru si analýzu stáhnete do počítače.

 

 

 
Videonávod na práci s Souborovým úložištěm plemenářských dat ZDE:
 

Publikováno: 28. 7. 2020
Počet přečtení: 131×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr