Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
MŽP a Česká geologická služba se podílely na vzniku prvního globálního geoparku UNESCO ve Střední AmericeMŽP a Česká geologická služba se podílely na vzniku prvního globálního geoparku UNESCO ve Střední Americe
Ministerstvo životního prostředí

Kaňon řeky Rio Coco v Nikaragui, jehož přírodní a kulturní dědictví objevila Česká geologická služba, byl dnes jako první ve Střední Americe vyhlášen globálním geoparkem UNESCO. Jeho globální význam potvrdilo 209. zasedání Výkonné rady UNESCO v Paříži. Na vzniku geoparku se významným způsobem podílelo Ministerstvo životního prostředí a Česká geologická služba.
Pivo, víno, maso, ovoce. Zdražování v Česku nabírá na rychlostiPivo, víno, maso, ovoce. Zdražování v Česku nabírá na rychlosti
novinky.cz

Zdražování v Česku a snižování hodnoty úspor zase nabralo na rychlosti. V červnu spotřebitelské ceny vzrostly meziročně o 3,3 procenta, ve srovnání s květnem potom poskočily o 0,6 procenta. K červnovému meziročnímu růstu inflace přispěly nejvíce ceny potravin, bydlení, ale také dražší alkohol a tabák.
OSN: Sýrii hrozí poprvé od začátku války nedostatek chlebaOSN: Sýrii hrozí poprvé od začátku války nedostatek chleba
ČTK

Poprvé od začátku občanské války v roce 2011 hrozí Sýrii vážný nedostatek základní potraviny - chleba. Podle dnešní zprávy agentury Reuters ohrozí narušení dotovaného zásobování chlebem vládu i obyvatele.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Aktuální cena mléka
 

Aktuální cena mléka

Průměrná cena placená vybranými odbytovými organizacemi a organizacemi producentů producentům mléka v květnu 2015.

Ministerstvo zemědělství ČR začalo zveřejňovat ceny mléka na svém portálu eagri.cz, konkrétně pod odkazem: http://eagri.cz/public/web/mze/zemedelstvi/zivocisne-komodity/mleko-a-mlecne-vyrobky/.
 
Průměrná cena placená vybranými odbytovými organizacemi a organizacemi producentů producentům mléka v květnu 2015 tak, jak je na stránkách v tuto chvíli ke stažení:

„Na základě výběrového šetření provedeného MZe zveřejňujeme cenu za litr syrového mléka placenou vybranými odbytovými organizacemi a organizacemi producentů producentům mléka, která za měsíc květen 2015 činila 7,86 Kč/l. Tato průměrná cena byla počítána z nakoupeného mléka od producentů v objemu 101 239 493 l a z tohoto množství bylo 16 204 171 l mléka vyvezeno mimo ČR.“

 

Publikováno: 13. 7. 2015
Počet přečtení: 17148×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr