Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne 23. 9. 2020Souhrn událostí uplynulého dne 23. 9. 2020
Agris

Mravenec dřevokaz ve smrkových lesích: škůdce, nebo pomocník? Vinaři z Moravy uspěli v Londýně, přivezli 111 medailí. Při vývozu dřeva do třetích zemí je důležitá účinnost ošetření proti škůdcům. MZe bude příští rok hospodařit s 25,3 mld.Kč, dohodli se ministři.
Úspěšnost malé prodejny potravin – více než letákové akce ji ovlivňuje šíře sortimentu nebo kvalitní pokladní systéÚspěšnost malé prodejny potravin – více než letákové akce ji ovlivňuje šíře sortimentu nebo kvalitní pokladní systé
Lesensky.cz

Ačkoliv Česká republika platí z hlediska podílu zboží zakoupeného ve slevách mezi evropskou špičku, ne ve všech typech prodejen jsou akční letáky cestou k úspěchu. Podle dat Družstva CBA mají letákové akce v nejmenších obchodech naopak výrazně nižší význam – mezi faktory úspěšnosti prodejny z hlediska obratu jsou až na pátém místě.
Mravenec dřevokaz ve smrkových lesích: škůdce, nebo pomocník?Mravenec dřevokaz ve smrkových lesích: škůdce, nebo pomocník?
Silvarium

V současné době vrcholí ve středoevropských lesích kůrovcová kalamita. Její následky budou dlouhodobé, možná i trvalé. Proto si vědci a odborná veřejnost kladou otázku, jak v budoucnu bránit lesy proti biotickým činitelům tak, aby nepůsobily rozsáhlé škody na hospodářských lesích.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Agrární komora na tiskové konferenci upozornila na krizi v mléku
 

Agrární komora na tiskové konferenci upozornila na krizi v mléku

Po tiskové konferenci následoval nákup mléčných výrobků v jednom ze supermarketů s poměrem 60 % zahraničních, 40 % domácích výrobků.

Propad ceny mléka, pokles tržeb až o 40 %, hrozící třetí vlna vybíjení dojnic - na to všechno poukazovali zástupci Agrární komory ČR a chovatelů na dnešní tiskové konferenci v Brně. Producenti mléka v ČR dostávají jednu z nejnižších cen v celé Evropské unii. 

Evropský trh mléka je v tuto chvíli nasycen, extremně nízká cena domácích mlékáren je způsobena jejich nízkou produktivitou.

Kontrolní nákup za účasti televizních kamer potvrdil podíl domácích a zahraničních mléčných výrobků v nejmenovaném řetězci: 60 % zahraničních, 40 % domácích. Publikováno: 27. 1. 2009
Počet přečtení: 24933×
 
 
Reklama
TEKRO
face
AKCENTA CZ - zahraniční měny a platby
Ambiente restaurace - Čestr