Býci U3 (320-410 kg) - SRN

Cena komodity Býci U3 (320-410 kg) - SRN
Hlasujte...
Jak se Vám líbila výstava v Brně?
Newsletter
Zaregistrujte se pro odběr informačních e-mailů...
Napsali jinde...
SZIF
Informace o plnění kvót mléka pro dodávky a přímý prodej za kvótový rok 2009-2010Informace o plnění kvót mléka pro dodávky a přímý prodej za kvótový rok 2009-2010


Informace o plnění kvót mléka pro dodávky a přímý prodej za kvótový rok 2009-2010 za měsíc květen
Daň z přidané hodnoty u projektů veřejnoprávních subjektů v 5. kole PRV uhradí státDaň z přidané hodnoty u projektů veřejnoprávních subjektů v 5. kole PRV uhradí stát


DPH pro projekty veřejnoprávních subjektů podaných v 5. kole příjmu žádostí o dotaci v Programu rozvoje venkova ČR 2007- 2013 uhradí ji stát, ačkoliv nezpůsobilým výdajem z hlediska legislativy EU stále zůstane. Ministerstvo zemědělství tak udělalo ...
Nové nařízení (ES) č. 539/2009Nové nařízení (ES) č. 539/2009


Dne 18. června 2009 vyšlo v Úředním věstníku EU nové nařízení Komise (ES) č. 539/2009, kterým se mění nařízení (ES) č. 810/2008 a nařízení (ES) č. 748/2008.
AGRIS
Souhrn událostí uplynulého dne – 18.5. – 20.5.2012Souhrn událostí uplynulého dne – 18.5. – 20.5.2012
Agris

Vláda znovu projedná zákon o Státním pozemkovém úřadu. Jsem hrdý na svou Asociaci a jejího předsedu. Moravskoslezské cukrovary loni vydělaly více než 600 milionů. Čína má nový skandál: zelí s formaldehydem. Náhražky potravin si vydobyly stálé místo na pultech obchodů.
Zemědělci podali již 27 770 žádostí o dotaceZemědělci podali již 27 770 žádostí o dotace
MZe ČR

Další meziroční nárůst počtu podaných Jednotných žádostí o dotace zaznamenal Státní zemědělský intervenční fond (SZIF). Zatímco v roce 2010 jich obdržel 26 310 a loni 27 481, jen letos jich bylo prozatím podáno již 27 770. Řádná lhůta pro odevzdání žádostí začala 16. dubna a vypršela 15. května.
Rostlinolékařská správa zachytila dřevěné obaly s falešnými značkami IPPCRostlinolékařská správa zachytila dřevěné obaly s falešnými značkami IPPC
SRS ČR

Inspektoři Státní rostlinolékařské správy v současné době zachytili případy dřevěných palet, které byly označeny falešnou značkou IPPC. Upozorňujeme proto zejména české vývozce na závažná nebezpečí plynoucí z použití dřevěných obalových materiálů opatřených falešnou značkou.
MZE
Reklama
Technologie a managment chovu skotu
Domovská stránka>Zprávy>Podpora EU pro vakcinaci proti bluetongue jasná
 

Podpora EU pro vakcinaci proti bluetongue jasná

Členské státy EU a Evropská Komise se dohodly na výši podpor pro vakcinaci proti BT.
Evropskou komisi ještě na poslední chvíli silně kritizovalo Holandsko za to, že nebude dodržen původní příslib kofinancování 100 % ceny vakciny a 50 % ceny vakcinace. Důvodem je podle údajů EU příliš vysoké zatížení agrárního rozpočtu EU.
Kompromisní varianta zavazuje EU podpořit nákup vakciny částků 60 centů na jednu dávku. Podpora vlastní vakciance bude do 2 € u skotu, resp, do 0,75 € u ovcí. Celkem uvolnila EU pro vakcinační programy sumu 72,5 milionů eur. Na jednání 6.3. byly rovněž chváleny vakcinační plány předložené Holandskem, Belgií, Francií, Českou republikou,Španělskem, Portugalskem, Dánskem, velkou Británií a Německem. 
 
zdroj: Evropská komise a www.topagrar.com, 7.3. 2008

Publikováno: 21. 3. 2008
Počet přečtení: 8949×
 
 
Reklama
Estrotect
face
Hema